Over Woonzorg Eindhoven

Woonbegeleiding via Woonzorg Eindhoven

Waar wonen, thuis wordt

WijEindhoven

Gemeente

GGzE

Woonbedrijf

Stichting Door!

Missie

Woonzorg Eindhoven biedt goede kwaliteit zorg en past de zorg aan op het niveau van de cliënt. De cliënt staat altijd centraal en bepaalt zo veel mogelijk de richting die hij of zij op wil. Woonzorg Eindhoven gaat altijd uit van de mogelijkheden van de cliënt. Cliënt heeft in het begeleidingsproces een actieve rol en er wordt zoveel mogelijk getracht beroep te doen op- of het opbouwen van het eigen netwerk. De directe leefomgeving zal gestimuleerd worden een bijdrage te leveren aan een zo zelfstandig mogelijk bestaan van de cliënt. De directe leefomgeving is daarom een belangrijk onderdeel van de zorg.

Ons team

Naomi

Kwaliteitsmanager & Personeelszaken

Bereikbaar op di t/m do van 9:00 tot 15:00 via:

 naomi@begeleidwonennederland.nl

Sanne

Coördinator

Bereikbaar op ma t/m do van 9:00 tot 17:00 en op vr tot 12:00

sanne@begeleidwonennederland.nl

06-21962193

Denise

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en denise@begeleidwonennederland.nl

06-25306501

Ofra

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en ofra@begeleidwonennederland.nl

06-25460680

Anne

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en anne@begeleidwonennederland.nl

06-15084418

Kasper

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en kasper@begeleidwonennederland.nl

06-50819733

Kim

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en kim@begeleidwonennederland.nl

Femke

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en femke@begeleidwonennederland.nl

+31 6 27 30 32 26

Berdien

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via berdien@begeleidwonennederland.nl

en 06-21179879

Danielle

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en danielle@begeleidwonennederland.nl 

Anouk

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en anouk@begeleidwonennederland.nl 

Theresa

Bereikbaar op ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 en bereikbaar via (040) 8457 952 en theresa@begeleidwonennederland.nl 

Kom jij ons team versterken?

Ben jij onze nieuwe persoonlijke begeleider?

Als persoonlijke begeleider ben je eerste aanspreekpunt en verantwoordelijke voor de realisatie van de individuele begeleiding van jong volwassenen met een psychische- en/of psychiatrische – en/of verstandelijke beperking. 

Ben jij onze nieuwe vrijwilliger?

Een gastvrouw /ontspanningsbegeleider geeft persoonlijke aandacht, bedenkt activiteiten, promoot deze onder de cliënten, bereidt deze voor en voert ze uit. . Het doel ervan is om clienten te leren ontspannen

Wat anderen over ons zeggen

"Zeer te spreken"

Zeer goede woonzorg begeleiding gehad vanuit verslavingskliniek als overbrugging terug in de maatschappij! Zeer te spreken!

ZorgkaartNederland

  • "Woonzorg Eindhoven is top!"

    Woonzorg Eindhoven is top! Er is veel aandacht voor jou als persoon en staan altijd voor je klaar. Er werken leuke begeleiders en het is hier ook heel erg gezellig. Ze organiseren regelmatig activiteiten zodat je elkaar kan leren kennen en niet alleen bent met de bijvoorbeeld de feestdagen.

    ZorgkaartNederland

  • " mijn leven nu een stuk fijner"

    Omdat mijn vertrouwen in het verleden zeer vaak beschadigd is had ik geen hoop en vertrouwen meer in mensen of Hulp verlenging, zo was het ook toen ik met woonzorg Eindhoven in aanraking kwam ,ik dacht eerst zien dan geloven .en dankzij hun woon ik nu in een pracht appartement met geweldige zorg.ik had nooit gedacht dat ik überhaupt op mezelf zou gaan en zover zou komen als ik nu ben ,maar dankzij woonzorg Eindhoven is mijn leven nu een stuk fijner ondanks mijn stoornis.

    ZorgkaartNederland

  • Using multiple testimonial sliders on a single page might result in a faulty functionality. Please do not use more than 1 slider per page.